zobacz Kielce

Nocleg-Kielce.pl

Noclegi Stanisław Wójcik

ul. Batalionów Chłopskich 106, Kielce

tel. 509 916 106


Dlaczego warto

odwiedzić

Kielce

Atrakcje

Kielce są stolicą wojewódźtwa świętokrzyskiego. Miasto położone jest w sercu gór świętkorzyskich. Region zwany również staropolską to miejsce przepełnione historią, naturą oraz kulturą. 

ZABYTKIGóry świętokrzyskie słynną ze swoich unikalnych na skalę światową zabytków. Do najciekawszych można zaliczyć prehistoryczną kopalnie krzemienia pasiastego, klasztor na świętym krzyżu z relikwiami krzyża świętego jak również zamek w Chęcinach czy Pałac Biskupów w Kielcach.  To właśnie w naszych górach odnaleziono ślady pierwszeg dinozaura który wyszedł na ląd a jego odcisku łap można oglądać w pobliskim muzeum.

STOKI     Kielce to również aktywny wypoczynek także zimą. W rejonie Kielc i w samym miejscie znajduje się 6 ośrodków narciarskich. Stoki o różnorodnym stopniu trudności zadowolą każdego amatora białego szaleństwa. Od naszych noclegów stoki oddalone są o około 5km.

JASKINIE I CUDA NATURYZaledwie 10 Km od naszych noclegów znajduje się jedna z najpiękniejszych jaskiń w Polsce - Jaskinia Raj. W okolicy również znajdują się liczne parki krajobrazu, Park narodowy z puszczą jodłową a także znany z pięknych skał wapiennych rezerwat Kadzielnia

TARGI KIELCE - 300 m

Nasze noclegi znajdują się zaledwie 300 metrów od jednych z największych Targów w Europie Środkowej. To tu odbywają się min. takie imprezy jak PlastPol - targi tworzyw sztucznych, Agrotech - targi rolnicze czy największe targi Zbrojeniowew naszej części Europy

"

Spędziliśmy w Kielcach pełne 7 dni. Nie spodziewałam się że 170 km od Warszawy znajduje się tak ciekawy region Polski. Kilkaset kilometrów szlaków pieszych na których co kilka kilometrów można spotkać coś ciekawego. Idealne położenie noclegów dało nam możliwość zobaczenia wszystkiego co najciekawsze w Kielcach i okolicy. Przy okazji trafiliśmy na targi outdoorowe! Polecam !


Martyna, Warszawa

Copyright @ All Rights Reserved